EKSH

Palvelumme on suunniteltu yksityisille sijoittajille, pienille ja keskisuurille yrityksille, yrittäjille ja franchising-ketjuille. Keskitymme rakentamaan kansainvälistä menestystä. Arvostamme kumppaneina paikallisia yrityksiä, kuten investointi- ja konsulttiyrityksiä, palvelualustayrityksiä ja muita yrityksiä, jotka haluavat kasvaa kansainvälisillä markkinoilla.

Meillä on monipuoliset taustat mm. markkinoinnissa ja myynnissä , yritysrahoituksessa, investointianalyysissä ja taloushallinnossa. Edustamme eri maita ja kulttuurialueita. Näissä maissa ja markkinoilla toimimme. Tavoitteemme on tehdä kansainvälisen liiketoiminnan rakentamisesta ja oikeiden kumppanien löytämisestä entistä helpompaa.

TIIMI

partner

Jens Herzog

Managing Partner

Saksa & Kansainvälinen

jens.herzog@eksh.eu
+358 40 777 8383

partner

Alexander von Arb

Senior Partner

Sveitsi & Saksa

alexander.von.arb@eksh.eu
+358 50 303 4457

partner

Jussi Hietala

Partner

Suomi & Pohjoiseurooppaa

jussi.hietala@eksh.eu
+358 40 218 4600

partner

Andreas Wittwer

Partner

Saksa

andreas.wittwer@eksh.eu
+49 151 19001943?

partner

Juha Vuorenalusta

Partner

Suomi & Pohjoiseurooppaa

juha.vuorenalusta@eksh.eu
+358 44 919 6465

partner

Fredrik Reis

Partner

Ruotsi

fredrik.reis@eksh.eu

partner

Mohammad Shabbir

Senior Advisor

India & Nepal


partner

Thomas Hailer

Senior Advisor

Saksa


partner

Jonathan Pallares

Senior Advisor

Blockchain Expert