EKSH

Vores service er designet til private investorer, små og mellemstore virksomheder, iværksættere eller franchise kæder. Som vores vægt er på internationalitet, kun grænseoverskridende.

Vi værdsætter lokale virksomheder som partnere som lokale handel og produktionsfirmaer, investeringsfirmaer, konsulentfirmaer, platform udbydere eller ethvert andet firma, der ønsker at bringe deres lokale muligheder til andre lande.

Vi deler viden og har forskellige baggrunde i Marketing & Sales, Corporate Finance, Investment Analysis og Accounting. Hver af EKSH-professionelle repræsenterer en anden kultur og et land og lokalt forankret i de lande hvor vi opererer. Vores engagement er at gøre international grænseoverskridende forretning og matchmaking mere tilgængelig.

TEAM

partner

Jens Herzog

Managing Partner

Germany & International

jens.herzog@eksh.eu
+358 40 777 8383

partner

Alexander von Arb

Senior Partner

Switzerland & Germany

alexander.von.arb@eksh.eu
+358 50 303 4457

partner

Jussi Hietala

Partner

Finland & Nordics

jussi.hietala@eksh.eu
+358 40 218 4600

partner

Andreas Wittwer

Partner

Germany

andreas.wittwer@eksh.eu
+49 151 19001943?

partner

Juha Vuorenalusta

Partner

Finland & Nordics

juha.vuorenalusta@eksh.eu
+358 44 919 6465

partner

Fredrik Reis

Partner

Sweden

fredrik.reis@eksh.eu

partner

Mohammad Shabbir

Senior Advisor

India & Nepal


partner

Thomas Hailer

Senior Advisor

Germany


partner

Jonathan pallares

Senior Advisor

Blockchain Expert